€ 111.00

Dam pracę w Niemczech – Laminiarz z j. niemieckim w Lippstadt od stycznia/lutego 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lippstadt (nordhein-Westfalen)
  • Opublikowany: styczeń 20, 2016 02:09

Firma z siedzibą w Lippstadt pilnie zatrudni laminiarzy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od stycznia-lutego 2016. Ogłoszenia adresowane do osób z minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym.

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Laminiarz
Miejsce pracy: Niemcy, Lippstadt (Nordhein-Westfalen)
Termin rozpoczęcia: styczeń/luty 2016

OBOWIĄZKI
– Laminowanie ręczne oraz Vakuum
– Obróbka końcowa

WYMAGANIA:
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Doświadczenie jako Laminiarz, minimum 3-letnie, udokumentowane
– Dokładność w pracy
– Prawo jazdy oraz własny samochód

OFERUJEMY:
– Wynagrodzenie godzinowe + dieta
– Pomoc w odnalezieniu zakwaterowania w Niemczech
– Niemiecką umowę o pracę

– Pomoc polskiej i niemieckiej firmy w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec i Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl -> Zakładka „Oferty pracy”.

ID ogłoszenia: 99569cebbf706cf