€ 1,300.00

Dam pracę w Niemczech jako Opiekunka osób starszych, Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 21, 2017 19:03

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na terenie Hamburga. Oferta przy opiece nad seniorką w wieku 76 lat, która cierpi na osteoporozę i chorobę parkinsona.

Praca dla opiekunki do Hamburga od zaraz 1300€ netto, tylko opieka!
Przewidywany termin rozpoczęcia: jak najszybciej
Miejscowość: Hamburg 20249, ładna okolica, w pobliżu parki, rzeka, stacja U-Bahn, sklepy jak TK Maxx, basen i wiele innych.

Opiekunka ma zagwarantowany własny pokoj (łóżko, szafa, stół), osobną łazienkę, dostęp do internetu.
Oprócz tego przychodzi tam pani do sprzątania, gotowania i zakupów.
Dlatego poszukujemy pani, która zajmie się tylko sprawami opiekuńczymi.
Podopieczną jest 76-letnia kobieta która waży 58kg i ma 160cm. Przesypia całe noce.
Mieszka sama. Cierpi na Parkinsona oraz osteoporozę. Porusza się przy rollatorze oraz na wózku.
Nosi pieluchy. Potrzebuje pomocy we wstawaniu z łóżka oraz zmienianiu ubrań i czasem w jedzeniu.
W tym samy mieście mieszka syn podopiecznej.

Obowiązki:
– pełna pielęgnacja
– opieka
– dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:
– doświadczenie w opiece
– chęć do pracy
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– wyjazd na minimum 2 miesiące
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (1300€) lub kontrakt, (działalność, Gewerbe (1600€))
– w przypadku umowy zlecenia, pełne składki od średniej krajowej
– organizację i pokrycie kosztów przejazdu
– dodatkowe ubezpieczenie prywatne
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr: 517290692, mail: rekrutacja@opieka-melisa.pl

ID ogłoszenia: 615970682c28947