€ 950-1350

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych do pani 88l. Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 tygodnie
  • Opublikowany: sierpień 23, 2015 02:41

Pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Dortmundu przy opiece nad panią Helgą w wieku 88 lat, cierpiącą na zniedołężnienie starcze, osteoporozę, nadciśnienie, problemy z pamięcią oraz inkontynencją.

O naszej firmie
MEDIPE jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Opis stanowiska
Stanowisko: Opiekunka osoby starszej,
Podopieczna: ma 88 lat. Cierpi na zniedołężnienie starcze, jest inkontynentna, ma Osteoporozę, jest po wylewie, ma problemy z pamięcią oraz ma nadciśnienie. Pani Helga ma II stopień niepełnosprawności. Pacjentka nie ma problemów z komunikacją, orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Miejsce pracy: Dortmund– duże miasto leżące w zachodniej części Niemiec
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w dużym mieście. Do najbliższego sklepu jest około 10 minut pieszo. Do dyspozycji przewidziany jest własny pokój z TV i dostępem do Internetu.
Nr ref. RP0109 – proszę podać podczas kontaktu z Medipe

Wymagania
 Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 01.09 na 3 tygodnie (pracując 90 dni zyskujesz 180 euro premii wakacyjnej – szczegóły dotyczące premii wakacyjnej dostępne pod numerem 71-377-88-88 )
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: kontakt@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się z Panią/Panem najszybciej jak to możliwe

ID ogłoszenia: 1955d72579307f3