€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starczych bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2014 01:26

Aktualnie poszukujemy pracowników jako opiekunów osób starszych w Monachium. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w domach prywatnych.
  • Pracownicy samodzielnie muszą dojechać do podopiecznych w trakcie dnia, zależnie od obowiązków osoba zatrudniona powinna odwiedzić od minimum 2 osób do 6.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie opiekować się starszymi osobami, należy wykonywać obok nich zadania pielęgnacyjno opiekuńcze a także sprawdzać czy niczego nie potrzeba.
  • Inne zadania w domach zależnie od zapotrzebowania, pomoc przy robieniu zakupów, a także drobne porządki domowe.

Oczekiwania:

  • mile widziane ale niekonieczne doświadczenie w pracy przy opiece nad osobami starszymi
  • konieczna jest cierpliwość i empatia
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale będzie mile widziana
  • konieczne dla pracodawcy jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • obowiązkowe jest posiadanie prawa jazdy i przyjechanie własnym samochodem

Oferujemy:

  • praca początkowo na pół etatu zaś docelowo po 8-10 h dziennie
  • zapewnione zamieszkanie w pracodawcy
  • częściowy zwrot kosztów paliwa
  • dofinansowanie do wyżywienia
  • liczne zlecenia- zlecenia przy opiece – tzw doglądaniu, pomocy w trakcie dnia ale również przy stałej.

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: opp/09/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 73754064fa0b3c6c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starczych bez języka Monachium”

  1. Urszula Knakowska na październik 3, 2014 @ 09:37

    Poszukuję pracy z dobrym zarobkiem. Znajomość języka co prawda słaba. Jestem z zawodu pielęgniarką. Mam jakieś szanse na pracę? Pozdrawiam