€ 10-12

Dam pracę w Niemczech jako Koordynator produkcji w Lindau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lindau
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: grudzień 11, 2016 16:56

Agencja rekrutacyjna dla swojego klienta z Lindau poszukuje koordynatorów produkcji chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy zarządzaniu i nadzorowaniu zespołu pracowników.

Firma Human&Hunter (KRAZ 6664), poszukuje dla swojego klienta – SGP PL – osoby na stanowisko :

KOORDYNATOR PRODUKCJI

Wymagania :

– Dokładność
– Umiejętność pracy w zespole
– Umiejętność zarządzania ludźmi
– Umiejętność planowania pracy zmianowej
– Obsługa Komputera (pakiet MS Office – podstawy)
– Dobra organizacja pracy własnej
– Znajomość języka niemieckiego (C1)
– Prawo jazdy

Zadania :

– Nadzorowanie pracowników produkcji, którzy wykonują proste czynności produkcyjne, wizualnie kontrolują jakość komponentów i pakują je zgodnie z wytycznymi
– Zapoznawanie się z procesem produkcyjnym i przejmowanie odpowiedzialności nad składowymi procesu produkcyjnego
– Kontakt z Klientem, przekazywanie pracownikom poleceń Klienta
– Sporządzanie raportów godzinowych
– Nadzorowanie kwater służbowych

Oferta :

– polska umowa zlecenie + oddelegowanie, w indywidualnych przypadkach możliwość zawarcia niemieckiej umowy o pracę po
3-miesięcznym okresie próbnym
– miejsce pracy : Lindau nad jeziorem Bodeńskim
– 40h/tydzień, 8h dziennie, II (ew.III) zmiany
– zakwaterowanie firmowe
– dojazd do pracy samochodem służbowym
– pensja wypłacana do 15-ego następnego miesiąca przelewem

Osoby zainteresowane proszę o kontakt (tel lub mail) :

Telefon Kontaktowy : 577388191

Adres E-mail : praca.zagranica@human-hunter.pl

ID ogłoszenia: 268584a5fdd4bdfe

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Karl Ziech
  • Zarejestrowany od: październik 20, 2016

Inne przedmioty dodane przez Karl Ziech

Ostatnie przedmioty dodane przez Karl Ziech »