€ 11 euro brutto/h + dieta + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech jako glazurnik – płytkarz na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 17, 2016 4:26 am

Oferujemy pracę w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych przy montażu płytek. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla glazurników-płytkarzy od zaraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Glazurnik – Płytkarz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę oraz dieta 24 euro netto za każdy dzień roboczy

Zakres obowiązków:

  • demontaż starych płytek
  • wynoszenie gruzu
  • odpowiednie przygotowanie podłoża do pracy – wyrównanie, zrobienie wylewki
  • montaż nowych płytek/kafelków
  • fugowanie
  • inne prace remontowo-budowlane zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość zawodu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • profesjonalizm, samodzielność, dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • pracę na dłużej
  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • niemiecka umowa o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • office@factory600.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-stuttgart-jako-plytkarz-glazurnik/

ID ogłoszenia: 60356e9718e8ea92