€ 13 euro/h plus dieta 25 euro /dzień

Dam pracę w Niemczech glazurnik na budowie bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 28, 2015 02:05

Firma budowlana zatrudni glazurnika do pracy w Niemczech przy wykończeniach w centrum handlowym. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na 3-4 miesiące.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Hamburg

Termin: od zaraz

Zarobki: 13 euro za godzinę, dodatkowo za każdy przepracowany dzień dla pracownika naliczana jest dieta w wysokości 25 euro

Czas trwania umowy: 3-4 miesiące

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony w firmie budowlanej przy zleceniu polegającym na wykończeniach w centrum handlowym.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie glazury, kafelków, kamienia w centrum handlowym.
  • Inne zadania wynikające z charakteru pracy np. drobne prace murarskie .

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania planów budowlanych
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy glazurnika
  • duża precyzja, dokładność
  • zdolność do pracy grupowej w całym zespole budowlanym
  • bardzo dobra sprawność i koordynacja ruchowa
  • dobra koncentracja
  • zmysł estetyczny

Oferujemy:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • zatrudnienie do końca zlecenia – czyli ok 3-4 miesiące pracy
  • możliwość stałych zleceń jeżeli pracownik okaże się dobrym specjalistom
  • niemiecka umowa o pracę
  • opieka polskiego brygadzisty
  • zaliczka możliwa do pobrania po pierwszym tygodniu
  • zorganizowane płatne mieszkanie w hotelu robotniczym, koszt miesięczny to 210 euro
  • brak opłat za tłumaczenie dokumentów i pomoc na miejscu
  • na budowie zapewnione są wszelkie materiały oraz uniform

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Glazurnik, wykończenia w centrum handlowym, Hamburg. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 4354c750ae0841d

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech glazurnik na budowie bez znajomości języka Hamburg”

  1. Zainteresowany współpracą,pracuję w polsce woj.Śląskie jako kafelkarz,lecz płatności oraz materiał nie jest na czas,a posiadam doświadczenie przy kafelkach,malowaniu,zabudowie
    karto\gipsowych,terakota,klinkier płytki,dekory,gres,5 lat w branży budowlanej,proszę o odpowiedz,chciałby pracować za godne wynagrodzenie, oraz stabilizację na rynku.
    Język trochę znam podstawowe wyrazy,ale jakoś nauka niemieckiego by mi uprościła,mam dwa kursy w tym Technologa Robót Wykończeniowych,Tokarza po szkole,ślusarskie prace też wykonuję,a w Polsce nie mogę się rozwijać z braku dostępnych środków.
    Proszę o odpowiedż jeśli jest ogłoszenie aktualne to co mam załatwić by przyjechać i pracować,tutaj w Polsce nie potrafią docenić pracownika fachowca.
    Sławek Bytom

  2. Dam prace w Niemczech glazurnik na budowie bez znajomosci Hamburg na luty 3, 2015 @ 23:50

    Zajnteresowao mnie panstwa ogloszenie.
    Obecnie pracuje na wyspie Jersey juz 10 lat przy wykonczeniu mieszkan jako budowlaniec.
    Tynki regipsowe,plytki,tynki,malowanie i instalacia wodno-kanalizacyjna.
    Tagze zajmóje sie ogrodami ploty,kostka brukowa,tarasy i pielegnacia roslin.
    Obecnie pracuje na wyspie z zona ale ze to jest daleko od domu to szukamy pracy razem blirzej domu.
    Nr kontaktowy: 00447700331387

  3. Złota rączka na marzec 1, 2015 @ 15:36

    Witam jestem zainteresowany ofertami pracy przy wykończeniach wnętrz, prawo jazdy kat.B, posiadam 10 letnie doświadczenie glazura, płyty k-g, malowanie, elektryka, hydraulika, posiadam uprawnienia Sep do 1kw, kursy z suchej zabudowy, tynki dekoracyjne, bez nałogów przed 40 , podstawowa znajomość niemieckiego obecnie pracuje w Belgji proszę o kontakt na e-mail morisvw@wp.pl posiadam dużo zdjęć z wykonanych prac.

  4. Dam pracę w Niemczech glazurnik na budowie bez znajomości języka Hamburg na marzec 22, 2015 @ 14:17

    Jestem zainteresowany pańską ofertą. Ukończyłem szkołę budowlaną w 1984 r. Cały czas pracuję w zawodzie. Ostatnie 10 lat jestem na własnej działalności gospodarczej. Moje prace może pan oglądać na stronie internetowej http://www.remonty-rokitki.pl . Proszę o kontakt na numer: 506901358 lub e-mail: czeslaw.kuchta@o2.pl

  5. Mogę podjąć pracę od zaraz. Duże doświadczenie, bez nałogów