€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech Dormund bez znajomości języka od zaraz pakowanie owoców

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2015 23:29

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu owoców i przygotowywaniu do wysyłki. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków w Dortmundzie.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca manualna polegająca na sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych do skrzynek.
  • Owoce delikatniejsze należy przed włożeniem do skrzynek umieścić w osłonkach.
  • Osoba zatrudniona przygotowuje owoce w skrzynkach zgodnie z zamówieniem realizowanym na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkie tempo pracy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • ostrożność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • płatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz na stabilnych warunkach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane płatne zamieszkanie w cenie 230 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanieowocow08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9355d24a33943fe

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech Dormund bez znajomości języka od zaraz pakowanie owoców”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana panska oferta prosze o katakt 780097413

  2. pakowaczowocòw08/15 na sierpień 19, 2015 @ 13:04

    Jestem zainteresowany mòj kontakt proszę 732960092