€ 11 euro/godzine

Dam pracę w Niemczech dla rzeźników z podstawowym językiem w Brensbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brensbach
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: sierpień 10, 2018 02:49

Z podstawową znajomością języka propozycja pracy w Niemczech w firmie z Brensbach na stanowisku rzeźnika. Zatrudnienie m.in. przy uboju świń i bydła, rozbiorze wieprzowiny oraz wołowiny.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.
Rzeźnik

Miejsce pracy: Ochsenwiesenweg, 64395 Brensbach, Niemcy

Wymagania:

Umiejętność uboju świń i bydła jest konieczna

Umiejętność rozbiórki mięsnej świń i bydła konieczna

Umiejętność wytwarzania wyrobów mięsnych konieczna (np. Robienia kiełbasy)

Wytrzymałość fizyczna

Język niemiecki u jednego z rzeźników mile widziany, nie jest jednak konieczne, wystarczy że osoba zna słownictwo związane z zawodem.

Zakres obowiązków:

Ubój świń i bydła

Rozbiórka mięsa bydlęcego i wieprzowego na haku

Wytwarzanie wyrobów mięsnych z pozyskanego mięsa

Stawka wynagrodzenia:

11,00 Eur-brutto

Rozpoczęcie pracy

OD ZARAZ

Zakwaterowanie:

Zapewnione po stronie Eastpower (100 Euro odtrącane od wynagrodzenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512-522-523

ID ogłoszenia: 195b6c521ad54cb