€ 1235 € netto

Dam pracę w Niemczech dla pokojówki sprzątaniue w 4* hotelu, Nadrenia-Palatynat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheinland-Pfalz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2018 04:31

Czterogwiazdkowy hotel z Nadrenia-Palatynat potrzebuje obecnie personelu – pokojówek do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz innych pomieszczeń należących do obiektu.

Czterogwiazdkowy hotel w Niemczech poszukuje osób na stanowisko pokojowa/pokojowy

Do zadań osób zatrudnionych należy:
– sprzątanie powierzchni wspólnych (np. basen, recepcja, toalety)
– sprzątanie pokoi na przyjazd gości,
– sprzątanie pokoi tzw. przy gościu, gdy klient zamieszkuje już pokój hotelowy,
– inne dodatkowe zadania porządkowe.

Oferujemy:
– stałe, stabilne zatrudnienie,
– niemiecką umowę o pracę,
– zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie i obiad),
– minimalne wynagrodzenie miesięczne 1135 euro netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania (100€ miesięcznie)
– miłą atmosferę pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
– zdecydowania w podjęciu pracy za granicą,
– motywacji i chęci do pracy,
– dokładność i rzetelnego wypełniania obowiązków służbowych,
– dobrego stanu zdrowia,
– umiejętności pracy w zespole oraz indywidualnie,
– bardzo mile widziane doświadczenie z pracy w hotelu,
– język niemiecki min. podstawowy lub komunikatywny język angielski

Dodatkowe adnotacje:
– chętnie przyjmiemy pary,
– własny samochód nie wymagany,
– dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie,
– hotel położony w spokojnej, wypoczynkowej miejscowości 170 km. od Frankfurtu nad Menem.

Zapraszamy do aplikacji, Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.
CV wraz ze zdjęcie proszę wysłać na adres : klosterhotel@poczta.fm

ID ogłoszenia: 295b2c1e22c1eac

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rekrutacjahotel

Ostatnie przedmioty dodane przez Rekrutacjahotel »