€ 9,60 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie sałatek bez języka Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 14, 2016 2:51 am

Aktualnie zatrudnimy pary do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych. Oferta z Wiesbaden bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz

Miasto: Wiesbaden, Niemcy

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca będzie polegać na pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych przy taśmie.
  • Przydzielone zadania są proste jednak wymagają dobrej sprawności fizycznej
  • pracownik będzie wykonywał zlecone prace w pozycji stojącej
  • układanie sałatek w kartonowych skrzynkach

Uwaga! W zakładzie panują restrykcyjne zasady dotyczące higieny pracy – wszystkie zadania wykonywane są w odzieży ochronnej (fartuch, gumowe obuwie, czepek, rękawiczki, maseczka). Po każdym opuszczeniu hali pracownik musi zdjąć ubranie ochronne przy ponownym wejściu na halę ubrać je na nowo i zdezynfekować obuwie w wanience ze środkiem bakteriobójczym.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • bezwzględne stosowanie norm BHP
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

  • zakwaterowanie płatne ok 200-250 euro od osoby ok 300 euro od pary
  • zatrudnienie na pełny etat
  • uczciwe zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • odzież ochronną
  • pomoc koordynatora z Polski

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy pakowanie sałatek warzywnych, Wiesbaden” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 71756e5ac011e279

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie sałatek bez języka Wiesbaden”

  1. Ja i mój chłopak szukamy pracy jesteśmy zainteresowani praca jesteśmy bardzo dokładnie i chętni do pracy ja umie biegle niemiecki jestem już 9 lat mój chłopak 3 lata bardzo prosimy o danie nam szansy podaję numm kontaktowy 015207087804