€ 1600 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie przekąsek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2016 01:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane dla par na produkcji przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 1600 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za udział w procesie pakowania słonych przekąsek – takich jak krakersy, paluszki czy orzeszki
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • inne zadania mogą być zlecane – np: kontrola jakości, pakowanie gotowych wyrobów do pudełek zbiorczych i paletowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego wdrażania się w zadania
  • brak problemów z udziałem w bezpłatnym, jednodniowym dniu szkoleniowym
  • chęć nauki i rozwoju
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością wydanych przez sanepid

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro za pokój dwuosobowy dla par
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie rezydenta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Praca w Niemczech pakowanie przekąsek, Hamburg” należy przesłać mailowo z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-slonych-przekasek-hamburg/

ID ogłoszenia: 28257c820ed72bf9