€ 1550 euro/mc brutto + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji napojów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 11, 2016 03:21

Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych w fabryce z Berlina. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1550 euro na miesiąc brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zadania polegają na pakowaniu i przenoszeniu napojów
  • pracownik może zostać oddelegowany do prac stricte produkcyjnych przy dostarczaniu półproduktów, obsługi maszyn i dbałości o ciągłość produkcyjną

Wymagania:

  • wysoka odpowiedzialność, sumienność
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami zatrudnienia – z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • szkolenie pracownicze
  • wprowadzenie w zadania
  • zamieszkanie bezpłatne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz LM) na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech na produkcji napojów energetycznych, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-berlin-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-izotonicznych-i-energetycznych/

ID ogłoszenia: 27357abb56ae1aaf

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji napojów bez języka Berlin”

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą przy napojach. Mój numer telefonu +48 665323766. Pozdrawiam

  2. Witam . Jestem zainteresowany praca. Proszę o kontakt +48 663 171 922. Pozdrawiam

  3. +447467604115 jestem zainteresowany praca. Prosze o kontakt

  4. Witam jestem zainteresowany oferta pracy . Prosze o kontakt ! 500638211