€ 12,50-15,50/h euro brutto

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji czekolad bez języka 2017 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2017 02:47

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech dla par na produkcji tabliczek czekolady. Zatrudnienie 2017 w fabryce z Hanoweru od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Hannover, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Pensja: 12,50 do 15,50 euro brutto/h – stawka przydzielana zgodnie z doświadczeniem oraz znajomością języka

Opis stanowiska pracy:

  • w związku z rozpoczęciem produkcji nowych smaków czekolad powstało kilka nowych miejsc pracy
  • obowiązkiem osób zatrudnionych będzie między innymi przygotowywanie nadzienia, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, obsługa maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby i 350 euro od pary
  • legalną umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania z opieki medycznej
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy przesyłać wiadomości zatytułowane: „Produkcja czekolady, Hanower″.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-czekolad-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 70459b1b40bdbc59

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji czekolad bez języka 2017 Hanower”

  1. Szanowni Państwo
    Macie pełna skrzynke odbiorczą i niestety wysyłane maile wracają do nadawcy.
    Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana pracą i 2 inne osoby które mogła bym zabrać wraz ze sobą do pracy. proszę o szybki kontakt 889-842-704

  3. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 18:12

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922