€ 9,23 brutto euro/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka – pracownicy wysyłki Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Buggingen, Heitersheim B-W
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 17:38

Dla par atrakcyjna, fizyczna praca w Niemczech na stanowisku pracownika wysyłki. Zatrudnienie bez znajomości języka w Buggingen przy pakowaniu towarów (elektronika, art. biurowe) do wysyłki.

Stanowisko: :PRACOWNICY DZIAŁU WYSYŁKI (Praca dla par)
Miejsce pracy: Buggingen, Heitersheim B-W, Niemcy
Numer ref.03/38/LU/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pomocnik wysyłki.

WYMAGANIA:
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
– samodzielność, elastyczność,
– dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres,
– znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie wymagana,
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – wymagane.

OPIS STANOWISKA:
– proste pakowanie towarów (artykuły biurowe, elektroniczne),
– załadunek i rozładunek paczek,
– proste prace magazynowe,
– przetwarzanie zamówień,
– praca na skanerze ręcznym.

KLIENT OFERUJE:
– pełen pakiet socjalny,
– niemiecka umowa o pracę, 9,23 brutto euro/h,
– możliwość nadgodzin,
– praca w polskim zespole.

Pozostałe wsparcie:
– Zapewnione zakwaterowanie w domach jednorodzinnych, pokoje jedno i dwuosobowe (koszt 150 euro/mc).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem całej sylwetki na podany adres mailowy b.nowosad@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: kom. 519 586 033, 519 684 977, tel. (32) 739 06 61.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

ID ogłoszenia: 12459c399beb0eb5