€ 1,00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki do samotnej pani Hannover od 22.03 na 2 m-ce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 5, 2017 05:04

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy opiece nad samotną panią. Ogłoszenie z Hannoveru od 22 marca dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Podopieczna ma 88 lat (160 cm wzrostu, 55 kg). Choruje na Alzheimera, demencje (częściowa dezorientacja co do czasu, miejsca i osób) oraz ma problemy ze słuchem i wzrokiem (nosi okulary). Seniorka nie ma problemów z poruszaniem się i jest samodzielna- stara się większość czynności wokół siebie wykonywać sama (ubieranie, mycie).

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, podlewanie kwiatów, robienie zakupów. Opieka: asekuracja/ pomoc w codziennych czynnościach z związanych z higieną osobistą, ubieraniem, wspólne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, aktywizacja podopiecznej poprzez wspólne spacery, czy gry towarzyskie.
Praca w nocy nie występuje. Należy być jednak zawsze gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym.
Brak zwierząt w domu.
Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 min drogi na pieszo od miejsca pobytu.
Najbliższa rodzina podopiecznej mieszka w innych miejscowościach i odwiedza ją sporadycznie.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, TV i radiem.
Czas wolny to 2x po pół dnia.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 21.03 na 2 miesiące

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID ogłoszenia: 47258b96dcae7e51