€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla murarza w budownictwie od zaraz Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emden
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 16, 2015 22:22

Firma budowlana z Emden szuka od zaraz murarzy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie dla Polaków w budownictwie przy murowaniu oraz innych zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Niemcy, Emden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na budowie przy zadaniach murarskich oraz wykończeniach tynkarskich.

Wymagania:
– plusem będzie przyjazd samochodem
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na danym stanowisku min. rok czasu (musi być udokumentowane)
– referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane
– dla osób z wykształceniem kierunkowym
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– niemiecką umowę o pracę
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– zakwaterowanie blisko miejsca pracy
– transport z Polski do Niemiec

Aplikacja:
Aplikacje odbywa się poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-niemcy-2777613.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-emden-dla-murarza-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 2345557bf5b53587

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla murarza w budownictwie od zaraz Emden”

  1. witam jestem zainteresowany praca na budowie ogolnie pracowalem w niemczech w Kóll i mam swoja geberwe i swo traswort oraz dwoch kolegow co by zemna przyjechali.prosze o odpowiedz moj numer tel 725 518 816