€ 450 euro netto/tydzień

Dam pracę w Niemczech dla murarza Augsburg na budowie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 28, 2016 06:26

Poszukujemy pracowników budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech przy murowaniu i tynkowaniu. Oferta zatrudnienia w Augsburgu od zaraz dla murarzy z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Murarz
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Pensja: 450 euro netto na tydzień

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za stawianie ścian zgodnie z nowoczesnymi technikami budowlanymi
  • dodatkowo do zadań należeć będą również elementarne wykończenia tynkowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem
  • uczciwe zarobki na poziomie ok. 450 euro netto do ręki za tydzień na czysto już po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • komfortowe lokum
  • odprowadzanie składek i dostęp do pakietu socjalnego
  • opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo. Prosimy o przesłanie CV na adres:

  • zeitmann.3397472@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-niemcy-id428855.html

ID ogłoszenia: 262583b995d66952