€ 1400 euro netto

Dam prace w Niemczech dla kierowcy kat.B/kuriera w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 13, 2015 21:19

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Kuriera przy rozwożeniu przesyłek po Berlinie. Oferta dla kierowców kat.B przy załadunku i rozładunku towarów. Pracodawca wymaga od kandydatów doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1400 euro netto

Zadania:
– terminowe dostarczanie przesyłek pod wskazane adresy
– obsługiwanie klientów
– odbieranie pokwitowań
– sporadyczny rozładunek i załadunek rzeczy
– pomoc przy wnoszeniu paczek do domów

Wymagania:
– prawo jazdy kat.B
– doskonałe prowadzenie samochodów
– umiejętność zarządzania czasem
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– osoba otwarta, komunikatywna, dobrze ułożona
– dbanie o dobry wizerunek firmy
– kandydaci pozytywnie nastawieni do życia
– odpowiedzialność

Oferujemy:
– premie dla najlepszych pracowników
– dobre wynagrodzenie
– samochód służbowy
– niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: Robert-irl@o2.pl
Możliwy również kontakt telefoniczny pod numer: +48 721556681 lub 508250297

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-jako-kuriera-w-berlinie-przewoz-przesylek/

ID ogłoszenia: 15755024a2aa4842