€ 12/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech dla glazurnika-kafelkarza na budowie Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2018 04:55

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Hanowerze dla pracowników budowlanych przy wykończeniach. Niemcy praca na budowie dla glazurników, kafelkarzy, płytkarzy przy układaniu płytek w zakładach przemysłowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz, glazurnik, płytkarz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 24 euro dziennie

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie powierzchni do wykonywania pracy
  • samodzielne układanie płytek różnego rodzaju
  • prace wykończeniowe – fugowanie

Wymagania:

  • podstawowe narzędzia
  • odzież do pracy
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy z elektronarzędziami
  • zdolność do czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • własne auto na wyjazd będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, pracowitość, staranność, niezawodność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 12 euro brutto plus dieta dzienna w wysokości 24 euro – wypłacana jest dla osób które przepracują minimum 8 godzin na dzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych po wcześniejszym uzgodnieniu
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-praca-niemcy-przy-wykonczeniach-jako-glazurnik-plytkarz-kafelkarz-hannover/

ID ogłoszenia: 5405b50da2c9109f