€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu marketu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Opublikowany: styczeń 7, 2016 03:52

Aktualnie oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech w charakterze sprzątaczki w supermarkecie. Zatrudnienie w Ulm dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu.

Stanowisko: Sprzątaczka supermarketu

Miasto: Ulm, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona dba o porządek i ogólny schludny wygląd sklepu. Do zadań należeć będzie mycie toalet, sprzątanie holu, wynoszenie odpadów, mycie podłóg. Zadania będą wykonywane z użyciem elektrycznej maszyny do mycia posadzki.

Oczekiwania:

  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem oraz referencjami
  • zorganizowanie, odpowiedzialność
  • samodzielność
  • gotowość do zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • dobre zarobki i legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie – początkowo na 3 miesiące
  • zapewnione wszelkie sprzęty, odzież roboczą, chemię i materiały

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej, na adres: dringende@europe.com

W wiadomości należy załączyć CV, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Koniecznie jest odpowiednie zatytułowanie e-maila: sprzataniemarketu/01/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-sprzataczki-sprzatanie-w-markecie-bez-znajomosci-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 427568db3e59d58c

Linki sponsorowane