€ 1800 euro/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 12, 2017 18:47

Poszukujemy od zaraz pracowników bez znajomości języka do podjęcia zatrudnienia w Monachium. Niemcy praca przy zbieraniu zamówień na magazynie ze sprzętem AGD.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie plus dodatki i premie
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • zbieranie towaru z użyciem wózków EPT oraz skanera ręcznego – interfejs można ustawić na język polski
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • pracownik musi dbać o porządek oraz kontrolować jakość towarów
  • zadania wykonywane są na magazynie ze sprzętem małego AGD – ekspresy, miksery, odkurzacze, czajniki, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia a także uprawnień do korzystania z wózków widłowych
  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność do logicznego myślenia
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • 3 zmianowy system pracy
  • praca na zmianie nocnej jest płatna 125% stawki
  • atrakcyjne pensje na poziomie 1800 euro brutto
  • zamieszkanie odpłatne zapewnione w dobrych warunkach, koszt 200 euro będzie odciągany z wynagrodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenie mailowe, prosimy przesłać z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie z AGD, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-malego-agd-monachium/

ID ogłoszenia: 65358779262bd427