€ 11 euro netto

Dam prace w Niemczech bez znajomości języka na budowie kafelkarz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 3, 2015 02:13

Firma budowlana z Dortmundu zatrudni kafelkarza – glazurnika do pracy w Niemczech przy kafelkowaniu dużych powierzchni. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Kafelkarz – Glazurnik

Miejsce pracy: Dortmund

Zarobki: 11 euro netto za godzinę plus darmowe zakwaterowanie i dieta dzienna

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do układania kafelków na dużych powierzchniach – centra handlowe, hale produkcyjne, magazyny.

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy przy montażu kafelków
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji
  • obowiązkowość
  • brak nałogów
  • zdolność do kooperacji
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • praktyczna umiejętność obsługi maszyn budowlanych

Oferujemy:

  • Praca po 10 godzin przez 6 dni w tygodniu – niedziela wolna
  • zapewnione legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie i odprowadza składki
  • na miejscu pracownikiem zajmuje się specjalny opiekun do którego można się zgłosić w każdej sprawie
  • szkolenie z zasad BHP
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym
  • stałą pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech dla kafelkarza, Dortmund”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 33554f4dc4fd7164

5 komentarzy na “Dam prace w Niemczech bez znajomości języka na budowie kafelkarz Dortmund”

  1. Mam 48lat jestem po szkole budowlanej, cały czas pracuje na budowie prywatnie. Pracowałem też i w Niemczech. Glazure jak i terakote układałem na duzych powierzchniach jak i domkach jednorodzinnych.Mam doswiadczenie. Mój kontakt 519159206. Pozdrawiam.

    • Mam 30 lat skonczylem szkole budowlana.posiadam wieloletnie doswiadczenie w pracach wykonczeniowy 8lat, ( wlasna dzialalnosc)w tym czasie wykonywalem wszelkiego rodzaju prace glazurnicze,lazienki od podstaw ,salony,hale ,garaze a takze wiele nietypowych zlecen,jestem osoba sumienna ,dokladna , radzoca sobie ze wszelkimi problemami wynikajacymi podczas wykonywanej pracy,nie posiadam nalogow, szybko przyswajam nowe technologie ,potrafie pracowac w zespole. tel 512240922,pozdrawiam

  2. mariusz zyntek na kwiecień 12, 2015 @ 05:07

    42 letni kafelkarz szuka uczciwej pracy w niemczech

  3. Witam, mam na imię Marek 42lata, poszukuję pracy w budowlance. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracach wykończeniowych: glazura, terakota, rigipsy, szpachlowanie.
    Wszystkie umiejętności poparte są długoletnią praktyką zawodową, którą nabyłem prowadząc jednoosobową działalność, oraz doświadczeniem nabytym u innych pracodawców. Proszę o kontakt: ada1674@wp.pl lub 697 068 478

  4. jestem doswiadczony w zakresie tym o czym mowa.
    Oczekuje kontaktu tel 609501627
    wiecej info prosze szukac w moim imieniu i nazwisku. pozdrawiam