€ 10,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par Hannover pakowanie sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2016 14:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu sera krojonego na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie dla 3 par bez znajomości języka niemieckiego w Hannoverze. Pracodawca zapewnia wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego
Liczba miejsc do obsadzenia: 6 – preferujemy 3 pary
Miasto: Hannover, Niemcy
Wynagrodzenie: 10,20 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna polegająca na ręcznym pakowaniu sera krojonego
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania zgodnie z zasadami BHP
  • inne zadania – przenoszenie sera na taśmę, foliowanie, kontrola jakości i wagi

Oczekiwania:

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • duża dokładność
  • dbanie o własną higienę
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro od osoby
  • legalną umowę o pracę
  • gruntowne szkolenie z zakresu obsługi maszyn i zasad BHP
  • samodzielne stanowisko pracy
  • pracę na pełny etat z możliwością wypracowywania godzin nadliczbowych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy pakowaniu sera krojonego, Hannover

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 71157e8f07d59268

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par Hannover pakowanie sera”

  1. witam jesteśmy z partnerem bardzo zainteresowani tą ofertą, jeśli można proszę o kontakt 665 370 102

  2. Marzenawaldemar na wrzesień 30, 2016 @ 23:07

    Para szuka pracy. Uczciwi. 512969993 badz 516363061

  3. Marzenawaldemar na październik 1, 2016 @ 20:05

    Podaje kolejny numer kontakt. Mozliwosc podjecia pracy od zaraz. Jestesmy mobilni wiec z dojazdem nie be dzieci problemu

  4. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 17:08

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922