€ 9,50 /h + mieszkanie + wyżywienie

Dam pracę w Niemczech bez języka w gastronomi pomoc kuchenna Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 29, 2017 15:32

Propozycja zatrudnienia w gastronomii dla pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka w restauracji z Monachium. Zakwaterowaniem oraz wyżywienie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Opis zadań:

  • wsparcie zadań na kuchni, pomoc w przygotowywaniu prostych dziań
  • prace porządkowe – mycie blatów, podłóg, zbieranie brudnych naczyń
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • dbanie o jakość produktów
  • zadania na zmywaku

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć rozwoju i nauki języka niemieckiego
  • pracowitość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę pracy oraz młody i ambitny zespół
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • darmowe wyżywienie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • przeszkolenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Monachium

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 8935922d587e1eea

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka w gastronomi pomoc kuchenna Monachium”

  1. kedzior1207 na maj 23, 2017 @ 16:21

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy,jako pomoc kuchenna w Monachium.Posiadam nie wielkie doświadczeie,dorabiając w weekendy na podobnym stanowisku.Proszę o kontakt +48 501 557 365.