€ 13,80 - 14,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2017 15:12

Propozycja zatrudnienia w Essen dla osób bez znajomości języka na stanowisko sprzątaczki – sprzątacza. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Wynagrodzenie: w zależności od znajomości języka od 13,80 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy
Wakaty: 3
Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • dbanie o czystość w domach i mieszkaniach klientów – zadania polegać będą na wycieraniu kurzy, myciu szyb, okien, luster, sprzątaniu łazienek, kuchni, odkurzaniu, wstawianiu prania itp.

Obowiązki:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • doświadczenie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • samodzielność

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące próbne a później dla najlepszych opcja przedłużenia
  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • legalną umowę o pracę
  • odzież roboczą, sprzęty i detergenty

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań, Essen”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-essen/

ID ogłoszenia: 5855942721be4e0e