€ 1750 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech 2017 bez języka przy pakowaniu słodyczy Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 13, 2017 04:42

Propozycja zatrudnienia 2017 w Norymberdze dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z możliwością skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miejscowość: Norymberga, Niemcy
Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie promocyjnych zestawów słodyczy
  • jest to prosta i całkowicie samodzielna praca
  • pracownik konfekcjonuje towar i kontroluje jego jakość

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie zapewnione w komfortowych warunkach, cena miesięczna to 200 euro plus opłaty licznikowe
  • początkowo umowę próbną na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentu CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy, Norymberga″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-norymberga/

ID ogłoszenia: 841596746c0b3651

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech 2017 bez języka przy pakowaniu słodyczy Norymberga”

  1. Witam prosimy o kontakt 601700367 lub 4915171058671