€ 10,40 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek dla par Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 15, 2016 3:35 pm

Aktualna opcja zatrudnienia w fabryce z Düsseldorfu dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 10,40 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmuje się manualnym pakowaniem ciastek kruchych na plastikowe tacki
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik kontroluje jakość ciasteczek i na bieżąco zdejmuje z taśmy te sztuki które nie spełniają wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność ale tym samym zdolność do pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • zręczność
  • wysoka odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • solidność i zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • opiekę polskiego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • pracę dla par
  • zamieszkanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • zuver@consultant.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „pakowanie-ciastek09/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 54657da8163858e0

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek dla par Düsseldorf”

  1. Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani pracą jako para.Mamy własny transport.Proszę o kontakt drogą mailową dominikagolagolunska@gmail.com.