€ 1780-1980/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:44

Propozycja zatrudnienia w Frankfurcie nad Menem jako pakowacz bez znajomości języka. Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie a po okresie próbnym podwyżka do 1980 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie z taśmy produkcyjnej gotowego produktu i pakowanie do pudełek kartonowych
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce słynącej z produkcji solonych przekąsek

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie zadań, stosowanie się do zasad BHP
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji albo przy pakowaniu żywności
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony na 2 miesiące z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie płatne zorganizowane na miejscu, w odległości około 4 kilometrów od zakładu pracy
  • opcja skorzystania z płatnego zamieszkania w cenie 180 euro za 2-3 osobowy pokój lub 250 euro za samodzielny

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek, Frankfurt nad Menem 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6135a9865cb002e7

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Można prosić numer telefonu do Waszej firmy