€ 9,50 /h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu cukierków Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 03:00

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu cukierków w firmie ze Schwalmtal. Zatrudnienie 2018 od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego dla pakowaczy – Polaków.

Stanowisko: Pakowacz cukierków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Schwalmtal, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna przy pakowaniu słodyczy – głównie cukierków

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zaradność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • ostrożność

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy tymczasowej
  • wysokie zarobki wypłacane w walucie euro
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • opieka koordynatora w kraju wykonywanej pracy
  • opcja podjęcia stałej współpracy
  • solidne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie – około 9% wyższe niż na umowie niemieckiej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-cukierkow-od-zaraz-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 9235b689bda785b5