€ 8,50 euro brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2014 23:24

Zatrudnimy Polaków w fabryce produkującej napoje gazowane. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 8,50 euro brutto

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie na produkcji napoi.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na taśmie produkcyjnej przy sortowaniu, pakowaniu, kontroli jakości.
  • Do zadań należeć może obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich czyszczenie i konserwacja

Wymagania:

  • Kandydaci powinni posiadać doskonałą kondycję i być silni
  • duża motywacja
  • posiadanie aktualnego (wydanego przez ostatnie 30 dni) zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie doświadczenie i przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to konieczne
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Oferta:

  • umowa na 4 miesiące podpisana z Agencją Pracy
  • zatrudnienie do końca grudnia
  • dobre zarobki
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • zorganizowane zamieszkanie płatne w wysokości 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych należy kierować na adres:

  • germans@worker.com z dopiskiem: gwo/076/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-napojow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 73753f34c55be115

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji napojów od zaraz Drezno”

  1. Czy oferta pracy jest aktulna?