€ 1884 /mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 20, 2018 06:46

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie z Bremen skierowane do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Zarobki: 1884 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Start: od zaraz

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami przy kompletowaniu towarów i przygotowywaniu ich do wysyłki
  • współpracowanie z innymi działami w firmie
  • wykonywanie innych prac – cykliczne przeliczanie towaru, aktualizowanie stanów, prace porządkowe

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • uczciwość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B
  • elastyczność
  • zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w komfortowym mieszkaniu zapewnione przez pracodawcę odpłatnie – 200 euro od osoby
  • umowę na pół roku z możliwością przedłużenia
  • przejrzystą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na magazynie z zabawkami – 02.2018, Bremen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 3985a8b4e4cea64b