€ od 9 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka Ingolstadt na produkcji foteli samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2016 05:27

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy montażu foteli i siedzeń samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Ingolstadt
Płaca: od 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją oraz montażem foteli oraz siedzeń samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż elementów zgodnie z instrukcją
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości procesów produkcyjnych i pakowanie gotowego produktu

Oczekujemy:

  • niewymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • zdolności manualne
  • preferowanie osoby z umiejętnościami technicznymi
  • wysoka kondycja fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem

Zapewniamy:

  • stawkę od 9 euro i stopniowo wzrastającą do 11,25 euro brutto na godzinę po przepracowaniu 9 miesięcy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • dodatkową dietę przez pierwsze 3 miesiące
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:
Prosimy składać aplikacje poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 48257fef800598da