€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka Essen na magazynie z odzieżą od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do 8 stycznia 2016
  • Opublikowany: październik 22, 2015 04:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie w hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie w Essen od zaraz przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Koniec umowy: 8 stycznia 2016

Zadania:

  • praca na magazynie odzieżowym, głównie przy zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki
  • pakowanie, zabezpieczanie przesyłek
  • prace porządkowe
  • współpraca z pocztą oraz kurierami

Oczekiwania:

  • gotowość do pozostania w Niemczech do 8 stycznia 2016 bez powrotu do domu na święta ani sylwestra
  • zaangażowanie, pracowitość
  • szybkie tempo pracy
  • szybkie wdrażanie się w obowiązki
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę do 8 stycznia 2016
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy czasowej
  • każdy pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem
  • wsparcie na miejscu we wszelkich możliwych kwestiach
  • samodzielne stanowisko

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule należy wpisać: „Magazyn odzieżowy, Essen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 905562827079932b

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka Essen na magazynie z odzieżą od zaraz”

  1. Witam mieszkam w Essen I pilnie szukam pracy, jestem po kursie jezykowym. Rok czasu pracowalam na produkcji z miesem. Prosze sie do mnie odezwac na emaila agata_ruszczyk@o2.pl pozdrawiam.

  2. marian2752 na styczeń 5, 2016 @ 16:31

    jestem zainteresowany posiadam doswiadczenie .8 lat mieszkałem i pacowałem w holandi jako orderpicker.znam komunikatywnie niemiecki i dobrze angielski tel 0151469635741