€ 10 euro brutto/h + dodatki

Dam pracę w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B – dostawcy jedzenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 1, 2017 13:51

Restauracja z Berlina zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do rozwożenia dań. Niemcy praca dla Polaków jako dostawca jedzenia. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę plus napiwki

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwożenie zamówień na dania gotowe w restauracji z Berlina
  • do zadań należeć będzie obsługa klienta bezpośredniego – pobieranie opłat, wydawanie zamówień i rachunków

Oczekiwania:

  • zdolności matematyczne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • niezbędne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy wieczorami oraz w soboty i niedziele
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zakwaterowanie w kwaterze służbowej za darmo
  • auto służbowe do dyspozycji – samochód klasy B czyli fabia, fiesta lub corsa
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • szkolenie i pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV oraz LM na poniższy adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „dostawcajedzenia/01/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-jako-dostawca-jedzenia-kierowcy-kat-b-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 5535866455437ec2