€ 1650 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech 2018 bez znajomości języka produkcja lodów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: listopad 28, 2016 06:39

Od stycznia 2018 zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji lodów oraz deserów mrożonych. Ogłoszenie z Berlina dla 6 osób na pół roku.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wakaty: 6
Czas trwania umowy: 6 miesięcy
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od nowego roku

Opis zadań:

  • praca na hali produkcyjnej przy niskiej temperaturze
  • odmierzanie składników i przygotowywanie mas smakowych
  • po przejściu szkolenia do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecone przez managera

Wymagania:

  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • gotowość do sumiennego przestrzegania zasad BHP i HACCP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy od stycznia 2017
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc na miejscu przy wszelkich kwestiach
  • transport pomiędzy zakładem pracy a miejscem zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowanie odpłatnie, możliwość samodzielnego wyboru – pokój jednoosobowy 250 euro miesięcznie, miejsce w pokoju 2-3 osobowym 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zgłoszenia można wysyłać na poniżej podany adres kontaktowy. Prosimy pamiętać o zatytułowaniu wiadomości: “produkcjalodow01/17” oraz dołączeniu aktualnych dokumentów aplikacyjnych.

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 651583ba10b08974