€ 8,50

Dam fizyczną pracę w Niemczech Sortowanie butelek w Berlin – Großbeeren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: lipiec 10, 2016 03:39

Pracodawca z Großbeeren niedaleko Berlina poszukuje kilku osób do fizycznej pracy w Niemczech polegającej na sortowaniu i załadunku butelek na magazynie. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenia, znajomość języka niemieckiego wymagana w stopniu komunikatywnym.

Poszukujemy kilkunastu osób do pracy  przy segregacji plastikowych butelek w Großbeeren (ok. Berlina)

Zadania:
– segregacja butelek,
– kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,
– prace związane z załadunkiem i rozładunkiem,
– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– doświadczenia w pracy na magazynie,
– komunikatywnej znajomośći języka niemieckiego

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na dłuższy okres czasu
– atrakcyjne wynagrodzenie
– premia świąteczna i urlopowa

ID ogłoszenia: 4015773ce0d24ece

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: KUK
  • Zarejestrowany od: czerwiec 29, 2016

Inne przedmioty dodane przez KUK

Ostatnie przedmioty dodane przez KUK »