€ 8,50 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy wykładaniu towaru Drezno bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2015 23:28

Supermarket z Drezna szuka od zaraz 5 pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Zatrudnienie w branży budowlano-ogrodniczej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: WT/06/15

Zadania:
Osoba zostaje zatrudniona w markecie budowlano-ogrodniczym gdzie będzie musiała wykonywać prace fizyczne związane z wykładaniem towaru na półki. Pracownik zostanie również przydzielony do przyjmowania dostaw, przygotowywania ekspozycji sklepowych oraz innych zadań związanych z tym stanowiskiem.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– dla osób bez nałogów
– spostrzegawczość, pomysłowość, zapał do pracy
– siłą fizyczna
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– chęć pracy w grupie
– niemiecki na poziomie podstawowym będzie atutem

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– oferujemy możliwość pobrania niemieckich świadczeń socjalnych
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– wspieramy podczas procesu rekrutacyjnego przy wypełnianiu dokumentów
– płatne zakwaterowanie
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych należy przesłać na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: WT/06/15

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-jezyka-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 4365574c8ad70288

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy wykładaniu towaru Drezno bez języka”

  1. Jestem zainteresowany państwa oferta.Jestem ambitny pracowity proszę o kontakt 513658078

  2. jestem zainteresowany oferta pracy mieszkam w dreźnie proszę o kontakt 015751327923 to jest niemiecki nr a tu podaje polski 889763067