€ 12,84/h brutto + zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par od zaraz w sklepie bez języka 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2018 04:22

Zatrudnienie w sklepie z Hamburga dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2018 od zaraz przy wykładaniu towarów na półki. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w różnych supermarketach w obrębie miasta Hamburg
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się wykonywaniem zadań fizycznych przy wykładaniu produktów na półki, porządkowaniem, zmianą cen, wystawianiem produktów promocyjnych, przygotowywaniem ekspozycji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własny samochód
  • brak nałogów i problemów zdrowotnych
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie zapewnione przez koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • umowę na czas określony
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fiz/a4/07/18

Prosimy załączyć aktualne CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-hamburg/

ID ogłoszenia: 7985b31433b770cb