€ do 8,80 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka w pralni obsługa maszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: luty 11, 2016 04:23

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla sieci pralni przy ustawianiu maszyn. Zatrudnienie dla jednej osoby bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w pralni

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 8,20 euro brutto na godzinę pracy – do 8,80 kwota zależna od regionu

Liczba wakatów: 1

Zakres obowiązków:

  • Pracownik odpowiada za obsługę maszyn takich jak magiel, pralki oraz suszarki. Konieczne jest nastawianie prań, wyjmowanie, sortowanie i składanie. Inne prace mogą zostać zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • wysokie zmotywowanie
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony zgodną z niemieckim prawem pracy
  • zatrudnienie na pełny etat
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • przyjazne warunki na miejscu i wsparcie
  • legalne i przejrzyste zatrudnienie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz, dostępny na stronie:

ID ogłoszenia: 76856bbb36e30280

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka w pralni obsługa maszyn”

  1. beata12345 na luty 11, 2016 @ 19:04

    Witam
    jestem zainteresowana ta praca poszukujemy pracy z mezem prosze o szczegóły na email
    beata12173@wp,pl