€ 10 euro brutto/h + prowizja

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka na myjni od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2016 01:40

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech od lipca 2016 przy sprzątaniu i myciu aut. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 10 euro brutto na godzinę plus prowizja od każdego auta umytego

Zakres zadań:

  • zadania fizyczne na myjni samochodowej
  • pracownik odpowiedzialny jest za mycie i polerowanie samochodów z zewnątrz oraz sprzątania wewnątrz
  • mycie szyb
  • trzepanie dywaników oraz ich mycie
  • zadania wykonywane będą z użyciem profesjonalnych sprzętów oraz detergentów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • pracę od lipca bieżącego roku
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie tymczasowe na 4 miesiące
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „MYJNIA SAMOCHODOWA, Berlin. Imię, nazwisko” należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-berlin-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 965576060d487ae6

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka na myjni od zaraz Berlin”

  1. Patrykkam1997 na czerwiec 15, 2016 @ 13:29

    Witam mam 18lat posługuję się komunikatywnym językiem niemieckim I pisze z zapytaniem czy są jeszcze wolne miejsca w tej myjni proszę o kontakt (e-mail) pat.kam670@wp.pl

  2. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072