€ 9 euro/h

Cottbus, oferta pracy w Niemczech na produkcji jako Rzeźnik, wędliniarz trzody wołowej i wieprzowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca na stałe
  • Opublikowany: listopad 3, 2017 04:01

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na produkcji mięsnej dla rzeźników – wędliniarzy w firmie przetwórstwa spożywczego z Cottbus. Zatrudnienie możliwe dla osób, które znają język niemiecki.

Miejsce pracy: Cottbus, Niemcy
Znajomość języka: niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
Nr oferty 0/44/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: RZEŹNIK, WĘDLINIARZ

Opis / Obowiązki:
Miasto: okolice miasta Cottbus, Branderburgia Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy.
Praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo), w godzinach od 4 do 12:30.
Pracodawcą jest niemiecki zakład przetwórstwa mięsa wołowego i wieprzowego.

Główne zadania:
Ubój trzody wieprzowej.
Rozbiór i klasyfikowanie całych tuszy wieprzowych i wołowych.
Produkcja wędlin i innych wyrobów masarskich.
Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
Wysoka MOTYWACJA do pracy.
Ukończony zawód rzeźnika i / lub wędliniarza zalecany.
Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku przy obróbce oraz klasyfikacji poubojowej tuszy wołowych i wieprzowych.
Umiejętność pracy z narzędziami i maszynami masarskimi.
Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Własny samochód nie wymagany, ale zalecany.
Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna i znajomość procedur HACCP.
Młody wiek (do 40 lat)
Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

Klient oferuje:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto 9 euro (w okresie próbnym 6 miesięcy).
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1150 do 1250 euro.
Dodatkowo premia miesięczna uznaniowa od 50 do 100 euro.
Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim na podany adres mailowy
m.gorecka@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/44/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 666 341 518.

ID ogłoszenia: 83559f85f89be990