€ 2,200.00

Budowa praca Niemcy jako malarz-tapeciarz-szpachlarz w Bawarii (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min 2-3 miesiace
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2017 04:31

Możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech na budowie w Bawarii (Stuttgart) jako malarz-tapeciarz-szpachlarz. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiego pracodawcy ze Stuttgartu do południowo-zachodnich Niemiec: Malarzy. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit)

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Malowanie pomieszczeń i elewacji

Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

Tapetowanie

Ocieplanie budynków

Kładzenie płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:

Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz

Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz

Umiejętność przygotowania elewacji ścian pod malowanie, jak szpachlowanie, tynkowanie itp.

Konieczna znajomość języka niemieckiego

Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie brutto: 13,50 euro
Dieta netto 5,50 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 960 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2380 do 2450 euro + nadgodziny
+ Premia w wysokości 2000 euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze 1000 euro po 6 miesiącach i drugie 1000 euro po 12 miesiącach pracy)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 350 do 550 euro miesięcznie)

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią uprawnień zawodowych i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Personel KOnsulting Agencja Praacy 14 948
ul.J.Kilińskiego 68 a
22-400 Zamość
www.goldennet.pl/firma20010

ID ogłoszenia: 14359a96f9fca87d