€ 10000 zł mc brutto

Budowa dróg oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 29, 2014 00:02

Dam pracę w Niemczech dla pracowników przy budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowy dróg

Miejsce pracy: Monachium

Wynagrodzenie: w przeliczeniu ok 10000 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować przy budowie dróg, autostrad i chodników.
  • Do zadań należeć będzie układanie kostki, płyt, wyrównywanie podłoża, wylewanie asfaltu, montowanie barierek oraz inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się ze współpracownikami i pracodawcą
  • koniecznie jest doświadczenie
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność kooperacji oraz bezkonfliktowość
  • brak nałogów
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe, do płacy podstawowej naliczana jest dieta w wysokości 30 euro dziennie dzięki czemu wynagrodzenie wynosi ok 10000zł miesięcznie brutto
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • praca na stałe
  • zapewnione wszelkie materiały i sprzęt
  • zorganizowane zakwaterowanie po części opłacone przez pracodawcę

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: dig/11/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 256544fcab53813f

3 komentarze na “Budowa dróg oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Monachium”

  1. jestem zainteresowany pracownik budowy drog ,ostatnio pracowalem we Francji przy remontach jezdni,chodnikow,kostka brukowa ,ponato mam 20 letni staz pracy w Spoldzielni Miszkaniowej ogolnobudowlany tel. 510166245//nr,ref,,dig/ 11/14

  2. pracowik budowy drog na styczeń 25, 2015 @ 15:32

    Witam od czterech lat pracuje na Gewerbie na bawariw Monachium ,Badtolz,Lenggris, Garmischpartenkirchen,Mittenwald na budowach jako Kranfare.LKV,pracownik budowlany,Auto kranposiadam 20 letnie doswiadczenie w branrzy kont 606929818

  3. Grzegorz Kargol na luty 1, 2015 @ 16:16

    Witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt na numer 531-75-75-65 lub 507-583-216 podolam kazdej wyznaczinej mi pracy w tym kierunku