€ 1350 euro brutto/mc

Bonn dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 5, 2015 00:20

Producent opakowań kartonowych z Bonn prowadzi nabór pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie opakowań zgodnie z projektem złożonym przez klienta.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości, poprawianie niedoróbek, składanie, sklejanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność, szybkość
  • zręczność
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • duża dokładność
  • brak problemów zdrowotnych
  • punktualność

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowania zamieszkania w dobrej cenie
  • solidne wprowadzenie i pomoc na miejscu przy zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o prace
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • dla najlepszych pracowników stałe umowy
  • możliwość stałego kontaktu z konsultantem polskojęzycznym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja opakowań kartonowych, Bonn” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3756103e898adcd

4 komentarze na “Bonn dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja opakowań”

  1. Jesteśmy z kolezanka zainteresowane ta oferta pracy ,Jesteśmy gotowe do pracy od zaraz .Jedną z nas biegle zna j.niemiecki i potrafimy szybko przystosować się do warunków i mamy dużą motywację do pracy .prosze o kontakt a

  2. Jestesmy para pracowalismy przy skladaniu kartonow na ternie niemiec.Jestesmy gotowi do podjeci!a pracy od zaraz mamy wysoka motywacje do pracy umiejetnosc pracy w zespole.prosze o kontakt na email lub tel 663435192

  3. Witam , jestesmy zainteresowani ofertą pracy , jest nas czwórk po dwie pary . Mamy doświadczenie w pracy na produkcji w tym dwoch z nas pracowało przy wytwarzaniu opakowań z tektury . Jesteśmy młodzi zmotywowani do pracy , dyspozycyjni , elastyczni , gotowi do pracy w trybie natychmiastowym. Numer kontaktowy 605971918

  4. Witam,
    wraz z Narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz z własnym autem.
    Proszę o kontakt telefoniczny pod numer : +48 721 764 378

    Pozdrawiamy