€ 1500 euro brutto/mc

Bochum ogłoszenie pracy w Niemczech pakowanie wędlin bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 30, 2016 02:11

Producent wędlin paczkowanych z Bochum zatrudni od zaraz Polaków do pakowania wyrobów krojonych na linii produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bochum, Niemcy

Zarobki: 1500 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • obsługa maszyny do krojenia wędlin
  • pakowanie wędliny o określonej wadze i foliowanie
  • etykietowanie opakowań
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • posiadanie badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy taśmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • zdyscyplinowanie, przestrzeganie zasad, odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie w wysokości 1500 euro brutto miesięcznie, wypłacane zawsze terminowo
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • gruntowne szkolenie wprowadzające – z zakresu obsługi maszyn, BHP i bezpośrednie wdrożenie
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy przy pakowaniu wędlin, Bochum” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 73556fae78bb6e80