€ 9,48-12,04/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy produkcji foteli samochodowych Rastatt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rastatt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2018 04:49

Bez znajomości języka propozycja tymczasowej pracy w Niemczech przy produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Rastatt z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Rastatt, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa wzrasta wraz ze stażem pracy 0 od 9,48 euro brutto na godzinę do 12,04 euro brutto po 12 miesiącach

Zakres zadań:

  • praca na produkcji praz przy montażu foteli samochodowych
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie także naciąganie poszycia na stelaże

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia zawodowego lub średniego – mile widziane techniczne
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dodatkowym atutem będzie zdolność do porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie przynajmniej A2
  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • zręczność
  • chęć podnoszenia umiejętności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie praktycznie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobra lokalizacja – około 220 km od granicy z Polską
  • pracę na 3 zmiany
  • prawo do płatnego urlopu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • przyjazne warunki
  • świadczenia emerytalne, zdrowotne
  • terminowe wypłacanie pensji
  • dodatki za polecenia znajomych z branży

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę poniższą:

Krótki link: http://bit.do/fotele-samochodowe

ID ogłoszenia: 8815b50fcd43114f