€ 1640 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie keczupu Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 14:09

Producent keczupów, przecierów z pomidorów zatrudni chętnych bez znajomości języka na stanowisko pakowacza w Bremen. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu gotowego produktu przy taśmie.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Pensja: 1640 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bremen przy pakowaniu wyrobów z pomidorów – keczupów, przecierów, koncentratów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zdejmowanie gotowego produktu z taśmy, kontrolę jego jakości oraz pakowanie do pudełek zbiorczych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • spostrzegawczość
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • zwinność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • konkurencyjne stawki wynagrodzenia
  • pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie w cenie ok. 200-250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny, kolejna możliwa będzie do podpisana na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy pakowanie keczupu, Bremen” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 613584e9a76d0342

Linki sponsorowane