€ 1886/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 6, 2018 03:48

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zarobki: 1886 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne składanie części, przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie gotowego produktu wraz ze wszelkimi komponentami
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • duża dokładność, skrupulatność
  • punktualność
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta
  • pracę do podjęcia w Niemczech od zaraz na pełny etat
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie – pracownik ma do pokrycia jedynie 150 euro ze względu na to iż pracodawca zapewnia pokrycie połowy kosztów

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/07/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2275b3a69898af55

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf”

  1. Angelika19922 na lipiec 4, 2018 @ 02:42

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Bardzo proszę o więcej informacji

  2. daria.pejs@op.pl na lipiec 6, 2018 @ 10:55

    Witam jestem zainteresowana pracą wraz z trzema innymi osobami, mamy doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy od zaraz oraz wlasny samochod na wyjazd, prosze kontaktowac sie na numer 511-615-443