€ 1300 netto + mieszkanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech 2018 pomoc kuchenna od zaraz, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 25, 2018 06:51

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2018 w restauracji hotelu z Düsseldorf bez znajomości języka i z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 1

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o porządek na kuchni oraz wspieranie prac kucharza i pomocników
  • praca na zmywaku plus włączanie zmywarek
  • przygotowywanie składników oraz prostych sosów i sałatek

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • książeczka z sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • darmowe zamieszkanie a także wyżywienie
  • pracę w stałych godzinach plus opcja wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna06/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 9595b07729cc8d8d